Home Staging

Home Staging to profesjonalne przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem. W ramach tej usługi proponujemy:

  • konsultacje z wykonaniem raportu pisemnego. Zawiera on nasze sugestie, co należy zmienić w nieruchomości, aby optymalnie przygotować ją do sprzedaży.
  • realizacja prac Home Staging „pod klucz”
  • profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana we współpracy ze stylistą wnętrz

Każda usługa Home Stagingu wyceniana jest indywidualnie i zależy od stanu, w jakim znajduje się nieruchomość.

Nasza współpraca z klientem zawsze zaczyna się od wstępnej konsultacji, podczas której identyfikujemy obszary problematyczne i mocne strony nieruchomości wymagające zaakcentowania. W następnej kolejności ustalana jest koncepcja zmian, zakres prac do wykonania oraz szacunkowy budżet. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy i przygotowanie szczegółowej listy zakupowej. W zależności od rodzaju i wielkości zlecenia, możliwe jest także wykonanie rysunków wykonawczych i wizualizacji fotorealistycznych.

Ostatnim etapem jest wdrożenie rekomendowanych zmian, koordynacja prac ekip podwykonawczych, umeblowanie wnętrza, dekoracja i stylizacja końcowa.

Bezpośrednio po zakończeniu stylizacji końcowej, szczególnie, jeżeli nieruchomość będzie zamieszkana w trakcie jej prezentacji potencjalnym nabywcom bądź najemcom, mocno rekomendujemy wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej, która także jest częścią naszej oferty.